O NAS

TourSport składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Stawiamy na profesjonalizm i skupiamy się na tym, w czym jesteśmy najlepsi – sprzedaży obuwia i tekstylii. Istniejemy na rynku od 2010 roku. Oferujemy starannie wyselekcjonowane produkty najlepszych zagranicznych marek.

W TourSport znajdziecie takie marki jak Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, 4F, Regatta, Trespass, Outhorn, Alpine Pro i wiele innych. Nasz asortyment nieustannie wzbogacamy o kolejne marki.

TourSport to synonim idealnych zakupów za niewielkie pieniądze. Znajdziesz tu różnorodność stylu, od praktycznej konfekcji i obuwia codziennego, przez produkty sezonowe, aż po stroje sportowe, amatorskie i profesjonalne. Dajemy gwarancję markowych produktów w niskich cenach.

TourSport to obecnie sklep stacjonarny oraz sklep internetowy. Głównym profilem działalności firmy jest branża outdoorowo-sportowa. Sieć sklepów TourSport powstała z sympatii i pasji do polskich gór. Jesteśmy firmą stworzoną na bazie polskiego kapitału i zorientowaną na sprzedaż w całej Unii Europejskiej.

TS